Sıkça Sorulan Sorular

Yüzlerce havayolu önerisi içeren, bizim arama motrumuzu kullanabilirsiniz. Gidiş ve dönüş tarihleri sabit değilse, esnek özelliğini kullanabilirsiniz. Sistem size seçmiş olduğunuz tarihlerden üç gün önce ve sonra uçuşları da görüntüleyecektir, böylelikle aralarından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Rezervasyonunuz erken yapmanızda yarar var, özellikle seyahatinizi tatil zamanında yapmayı düşünüyorsanız. Tatil zamanlarında, hafta sonlarında çoğu kişi seyahatini uçakla gerçekleştirildiğinden, bilet fiyatları da yükselmektedir.

Genellikle düşük tarifeli hava yolu şirketleri en uygun uçak bileti fiyatları sunmaktadır. Ancak bu havayollarında ek hizmetler (bagaj kaydı, kabinde yiyecek hizmeti vs.) ekstra ücrete tabidir. Bu hizmetler genelde düzenli havayolu şirketlerinde ücretsizdir. Her zaman tarifeli havayolu şirketlerinin de uçak bileti fiyatlarını incelemekte fayda var, bazen biletin son fiyatı (tüm ek hizmetler dahil) düşük tarifeli havayolundan daha uygundur.

Uçakta evcil hayvan taşıma sadece bazı havayolu şirketlerinde mümkündür. Taşıma kuralları sıkı bir şekilde havayolu şirketleri tarafından tanımlıdır. Eğer böyle bir yolculuk planlıyorsanız, telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uçak bileti aldığınızda ve herhangi bir parkurunu, havacılık sektöründe buna "No-show" denir. Böyle bir durumda her havayolunun farklı kuralları söz konusudur. Her durumda, yolcu belirli tarifeye bağlı olarak, bilet için ödenen turarın bir kısmını alabilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için telefon numaramızdan çağrı merkezi ile irtibata geçebilir veya E-Mail adresimize yazabilirsiniz.

Konaklama ücretini otelde yapmanız mümkündür. Bazı oteller rezervasyon yapıldıktan sonra ödemenin yapılmasını istemektedir, yani otele varmadan önce. Bu işlem kredi kartı ile ya da banka havalesi ile yapılabilir. Ödeme yapmak için hesaplar ile ilgili bilgilere, tarafınıza gönderilen "rezervasyon onayı" başlıklı e -postadan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu bilgiler internet sayfamızda da yer almaktadır. Bazı oteller otelde gitmeden önce ödeme rezervasyon kez yapılabilir sunuyoruz. Bu kredi kartı ile ya da banka havalesi ile yapılabilir. Ödeme yapmak için hangi hesaplara ilişkin bilgilere, size "rezervasyon onayı" başlıklı bir e-posta, yanı sıra web sitemizde alacaksınız.

Sizi en uygun ve rahat bir şekilde hedeflerinize ulaştırıyoruz. İşte bu sebeplerden doyaı araç kiralamayı tavsiye ediyoruz: - Özgür harekete sahipsiniz - Kiralık araçlar yeni ve bakımlıdır - Dünya çapında çeşitli destinasyonlarda çok sayıda arabaya erişimimiz vardır

- Araç kiralarken şirketler arasında fiyat karşılaştırması yapmalı ve indirim fırsatlarından haberdar olmakta fayda vardır. - Araç kiralamada pazarında küçük araçlar fiyat olarak her zaman daha ucuzdur. - Eğer kiraladığınız araç size tam dolu depo bir şekilde verildiyse, aracı geri götürmeden hemen önce yine depoyu tam dolu bir şekilde götürmeniz gerekmektedir. - Araç kiralarken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri de sigorta acentesinin kişisel otomobil politikasını kapsayıp kapsamadığıdır.

ucuz24'te özel fiyatlar ve kampanyalar sizinle!

Kampanyaları ve uygun fiyatları herkesten önce öğrenmek için kayıt olmayı unutmayın.